Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal "Dwa Brzegi" w Kazimierzu zagrożony. Wycofał się główny sponsor i TVP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Lubelszczyzna głosowała na "dobrą zmianę"to dobrze jej tak. Nie cała! Ale za pisomaniaków będziemy dostawać w d..pę :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o analizę finansową. Kto był beneficjentem środków przekazywanych od spółek państwowych na ten festiwal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP ma teraz ważniejsze sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pikniki festyny zloty smolenskie to jest to!!! nie bedzie niczego bedzie tylko smolensk smolensk smolensk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miasteczkach jest cicho i spokojnie bo nic się nie dzieje brak perspektyw, pracy, nuda zagłuszana alkocholem, widze tego pragniesz dla mieszkańców bo ja wolę gdy coś się dzieje zwłaszcza jak przyjeżdzaja tłumy dzięki takim  wydażeniom wspartym przez celebryte znanego z telewizji nawed 1 dniowym, mieszkańcy mają środki nieraz na życie nawet na cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISIORY to dranie jak ja ich nienawidze także za to że nie może być taki Festiwal w Kazimierzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś TVN nie pali się do dawanie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stowarzyszenie od dawna nikomu nie płaci i tonie w długach...Dobrze się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze pislamistycznych fanów jak zwykle pełne chrześcijańskiego jadu, najlepiej wszystko zlikwidować, zaprzestać organizacji impres masowych, a jedynie słuszne zrobić festiwale organizowane przez ojca z Torunia, toczy się na dno Polska, toczy się lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - właśnie po to na PiS głosowałem żeby takie imprezy dla Warszafki za państwowe pieniądze polikwidowali. Za dużo jest w kraju biedy żeby za moje pieniądze się "państwo" w Kazimierzu lansowało. Jarek, oby tak dalej i trzymaj gardę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej Dwa Brzegi zmienią nazwę - bo już dawno wysiudali Janowiec z interesu. Niezła hipokryzja, dwa brzegi, tylko jak przyjdzie co do czego to mają Janowiec w nosie, a główne wydarzenia koncentrują w Kaziku, Janowcowi pozostawiając nic nie znaczące projekcje staroci w domu kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oczywiście trujące gofry to wina festiwalu i na 100% zmowa warszafkowej ekipy która nie głosuje na PiS :-) . Najprościej nic nie robić, zamknąć tą dziurę - Kazimierz Dolny - na dwa spusty, niech się zachwyca sam sobą. A jak ktoś ma problemy z niezapłacona praca to polecam sąd pracy. Potraficie tylko narzekać, a jakby nie patrzeć to Lubelszczyzna słynie z tego festiwalu no chyba że w regionie jest gigantyczna ilość równie udanych i dużych festiwali :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - właśnie po to na PiS głosowałem żeby takie imprezy dla Warszafki za państwowe pieniądze polikwidowali. Za dużo jest w kraju biedy żeby za moje pieniądze się "państwo" w Kazimierzu lansowało. Jarek, oby tak dalej i trzymaj gardę! Tak niech przestaną przyjeżdzać i kasę wydawać a z pewnosicą biedy w regionie nie będzie. Niech w cholerę zamkną ten Kazimierz, bo co mają jakieś tam komunisty bruk wydeptywawć. Nie ma to jak 500+ brać, leżeć do góry jajami i piwko walić. A piniędze niech na Torun idą i pomniki przed pałacem. Mam wrażenie że niektórych broń elektromagnetyczna mocno poraziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość lokali i osób która prowadzą tam interesy to nie mieszkańcy Kazimierza, Osoby te są gnomy i zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali. Jako to okoliczny mieszkaniec często bywam w Kazimierzu i nawet jak turystów brak to tragedia jeśli chodzi o zachowanie, dla tych buców liczy się kasa, Dobra promocja i z dziury zabitej dechami jest niespotykanie Wielki Kazimierz :D :D nie wiem co ludzie tam widzą. lepiej Stężycę, Puławy, Janowiec lub inne miasto wypromować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować Kazimierz Dolny nad Wisłą, po co mają tu jacyś tam z Warszawki prowadzić interesy, ludziom pracę dawać, no po co? to przecież złodzieje, a może niech Jarek znacjonalizuje Kazimierz i chłopom odda, o nie lepiej kościołowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni festiwal "Lato filmów" też nie przetrwało w Kazimierzu. Jak lokalni przedsiębiorcy chcą nadal zarabiać na knajpach i hotelach moze by pomyśleli o własnym autorskim festiwalu. Obcy sponsorzy zawsze będą niepewni,mtrzeba zrobić składkę i bez niczyjej łaski będzie impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni festiwal "Lato filmów" też nie przetrwało w Kazimierzu. Jak lokalni przedsiębiorcy chcą nadal zarabiać na knajpach i hotelach moze by pomyśleli o własnym autorskim festiwalu. Obcy sponsorzy zawsze będą niepewni,mtrzeba zrobić składkę i bez niczyjej łaski będzie impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorganizować 1 FESTIWAL PIOSENKI DISCO POLO w Kazimierzu Dolnym . Dużo nie trzeba główkować jaki to byłby ZYSK przez duże Zet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety "ciemny lud" nie rozumie kultury wyższej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...